Evde yaşlı bakıcı hizmeti, ev ortamında yaşayan yaşlı ve genelde bakıma muhtaç birey için sağlanan bakıcı hizmetidir. Bu bakıcı hizmeti yaşlı bireyin kendi ev ortamında, bildiği ve güven içinde, hem psikolojik olarak daha iyi hissetmesi hem de günlük ve özel temel ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde sağlayabilmesi açısından önemlidir.

Aile büyüklerinizin bakımı son derece önemli ve hassastır. Onlara ne kadar önem verdiğinizin farkındayız. Bu farkındalıkla; işini bilen, samimi, ilgi ve şefkat dolu bir yaşlı bakıcı personel temin ediyoruz.

Evde yaşlı bakıcılığı yapan bakıcılarımız, yaşlı bireyin bakımı konusunda tecrübeli olup, gün boyunca istekleri karşılamakla kalmayacak aynı zamanda başarılı bir iletişim tekniği uygulayarak, yaşlı bireyin kendisini daha iyi hissetmesini de sağlayacaktır. Sağlık durumu konusunda her aşamada bilgi sahibi olacak olan uzman yaşlı bakıcısı personel, bu konudaki gereklilikleri ve hassasiyetleri de göz önünde bulunduracaktır.

Evde yaşlı bakıcı yaşlı bireyin her an, her zaman güvenebileceği, ulaşabileceği, yardım alabileceği ve iletişim kurabileceği samimi bir personel niteliğindedir. Bu anlamda samimiyet önemli bir kuraldır. Nitekim yaşlı bireyler için bu zamanlar oldukça hassas ve duygusal olarak geçer. Anlaşılmaya, dinlenilmeye ve yardıma muhtaçtırlar. Sadece temel ihtiyaçların karşılanması açısından değil, gün içerisindeki farklı türden genel ihtiyaçların karşılanması ve mümkün olduğu koşullarda da, yaşlının sosyalleşme ihtiyacının karşılanması ve aynı zamanda hayata da bağlı kalmasını sağlayacak özel etkileşimlerin gerçekleştirilmesi gibi gereksinimler, alanında profesyonel bir yaşlı bakıcının sorumlulukları arasında yer alır.

Evde yaşlı bakıcı ile ilgili olarak değinilmesi gereken bir diğer önemli konu ise hangi koşullarda, ne yapılması gerektiğini iyi bilen bir kişinin evdeki varlığıdır. Evde çalışma süresi, sizin belirlediğiniz saat aralıkları olabileceği gibi, kalıcı – yatılı da olabilmektedir. Bu da yaşlımızın evde bakıcı hizmetlerimizden ne oranda yararlanabileceğini belirler.

Değerli yaşlılarımız için özenle sağladığımız evde yaşlı bakıcı hizmetinde hem bizleri tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini hem de hizmet verdiğimiz yaşlılarımızın memnuniyetini önemsiyoruz. Gardenya Danışmanlık olarak bu yaklaşımı ile sürekli olarak hizmet anlayışımızı ve personel deneyimlerini iyileştiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz nitelikli, profesyonel evde yaşlı bakıcı hizmeti için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Gardenya danışmanlık olarak evde yaşlı bakıcı hizmeti ile her zaman yanınızdayız…