Yardımcı kadın arayışında olanların tercih ettiği yardımcı kadın profillerinden birisi de Filipinli yardımcı kadın olmaktadır. Filipinli yardımcı kadın, Asya’da bir ülke olan Filipinler’den Türkiye’ye gelmiş olan, Filipinler uyruklu yardımcı personeldir.

 

Hem ev işleri hem de genel olarak çocuk bakımı için tercih edebileceğiniz Filipinli bir yardımcı kadının pek çok özelliği bulunmaktadır. Bu sayede hayatınızı önemli ölçüde kolaylaştıracaklar ve evin tüm yükünü omuzlarınızda hissetmeyeceksiniz.

 

Neden Filipinli Yardımcı Kadın Tercih Ediliyor?

 

Filipinli yardımcı kadınların pek çoğu ileri derece Türkçe bilmiyorlar. Ancak anlaşabileceğiniz oranda Türkçe bilen yardımcı personeller mevcuttur. Genel olarak bildikleri ileri düzey İngilizce ile anlaşmanız daha kolaydır.

 

Filipinli yardımcı kadınlar özellikle de evin temizliği, düzeni, yemek yapımı, çamaşır, bulaşık, alışveriş ve diğer tüm ev işlerinde oldukça girişken, seri, hızlı, istekli ve başarılıdırlar. Bu nedenle evinizde bir Filipinli yardımcı kadın olduğunda, gözünüz arkada kalmıyor. Nitekim eve döndüğünüzde, her şeyin sizin istediğiniz gibi olduğunu görüyorsunuz.

 

Genel olarak ev işleri konusunda hamarat ve becerikli olduklarını söyleyebiliyoruz. Öte yandan anlaşmalara bağlı bir hizmet anlayışındadırlar. Yapılan sözleşme ya da her iki taraf tarafından belirlenmiş özel kriterlerin uygulanması konusunda kesinlik söz konusudur. Çalışma şartları, ilgili yasalara göre hazırlanır. Filipinli yardımcı kadın personeli işini kaybetmek istemez. Uzun dönemlik çalışmak, hem para kazanmak hem de oturma, çalışma izni gibi yasal koşulların sağlanması açısından önemli olmaktadır.

 

Filipinli Yardımcı Arıyorum

 

Filipinli yardımcı arıyorum diyorsanız; eğitim düzeyi, yaş aralığı, bakıcılık deneyimi, ev işleri deneyimi, yabancı dil seviyesi, özel yetenekleri, ilgi alanları, kişisel özellikleri, evcil hayvan bakım tecrübesi ve daha pek çok kişisel ya da genel özelliklerine göre aradığınız yardımcıyı tercih edebilirsiniz.

 

Görebileceğiniz profiller arasında mutlaka aradığınız kriterleri karşılayacak Filipinli yardımcı kadın bulmanız mümkündür. Bununla birlikte iletişim kurarak, yardımcılık ile ilgili detayları görüşebilir, çalışma şekli ve fiyat hakkında da bir anlaşma sağlayabilirsiniz. Bu aşamada size destek olacak ve beklentilerinizi karşılayacak olan bir firma ile de çalışıyor olmanız önemlidir. Bu sayede aradığınız yardımcı kadın profilini daha hızlı ve daha doğru bir şekilde bulabilirsiniz. Gardenya Danışmanlık olarak tüm tecrübe ve deneyimlerimiz ile size geniş bir pörtföyden en uygun olan filipinli yardımcı kadını seçmenizde yardımcı olmaya hazırız.