Yabancı yaşlı bakıcı hizmeti, yabancı uyruklu bakıcıların sunduğu hizmettir. Yabancı uyruklu olarak tercih edebileceğiniz yaşlı bakıcı personeli; bu alanda eğitimli ya da eğitimsiz ancak deneyimli olabilmektedir. Yerli yaşlı bakıcı personeller için her ne kadar profesyonel, eğitimli olduklarına dair garanti verebilsek de, yabancı uyruklu bakıcılar için nitelikler önemli ölçüde değişkenlik gösterebilmektedir.

Yabancı uyruklu yaşlı bakıcısı genel olarak Türkçe dilini iyi derecede bilmektedir. Bu anlamda bir iletişim sorunu olmayacağını söyleyebiliyoruz. Daha önceki deneyimlere göre tercih edebileceğiniz bakıcı personeller arasında, yaşlımızın temel ve genel ihtiyaçlarını en iyi bir şekilde karşılayabileceğini düşündüğünüz bir yabancı yaşlı bakıcı personeli seçmeniz çok da zor olmayacaktır.

Yaşlı bakıcı hizmetinde ilgi, bilgi, deneyim son derece önemlidir. Daha da önemlisi, bakıcı personelin yaşlımızı iyi bir şekilde tanıması ve beklentilerini en iyi bir şekilde karşılayabilmesidir. Gerektiğinde en iyi yardımcısı, gerektiğinde ise en samimi arkadaşı olmalıdır. Yaşlılarımızın hem fiziksel hem de duygusal olarak daha hassas oldukları bu dönemlerde, onların beklentilerinin doğru bir şekilde analiz edilmesi ve ihtiyaçlarının karşılanması gerekmektedir. Bu anlamda yabancı yaşlı bakıcı seçiminde sizlere eğitimli, iletişim tekniklerine hakim, temel ve genel yaşlı bakımı kriterlerini bilen personelleri sağlamaktayız.

Aile büyüklerinizin değer ve öneminin farkındayız. Bu farkındalık ile firma bünyemizde yabancı yaşlı bakıcı hizmeti sağlayan personellerimiz aynı zamanda sizlerin de beklentilerini karşılayacak bir hizmet anlayışına sahiptirler.

Gün içerisinde yaşlı bireyin pek çok ihtiyacı söz konusudur. Beslenme, temizlik, sağlık ihtiyaçlarının yanı sıra daha iyi ve mutlu bir şekilde zaman geçirebilmesi adına çeşitli etkileşimler, sosyalleşme ve uygun ölçülerde etkinlikler ile yaşlı bireyin hayata daha çok bağlı olması sağlanır. Bu anlamda bakıcı personeller neyin nasıl yapılması gerektiğini bilir. Hangi durumlarda, ne tür bir bakım tekniği uygulanması gerektiği ve yine hangi durumlarda yaşlımıza karşı ne tür bir üslup ve iletişim tekniği ile yaklaşması gerektiğinin de bilincindedir.

Yabancı yaşlı bakıcı ihtiyacınızı karşılayacak pek çok personel arasında tercihinizi belirleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, öncelikli olarak Gardenya Danısmanlık ile iletişime geçmek bakıcılarımız arasından size en uygun olanı seçmektir.