Hasta Bakıcısı

hasta bakıcısı

Hasta Bakıcısı hizmeti, sevdiklerimize gereken tıbbi ve kişisel bakımı sağlamak için önemli bir destektir. Firmamız, uzman ve deneyimli hasta bakıcılarıyla, hastaların evde konforlu bir şekilde iyileşmelerini ve yaşam kalitelerini artırmalarını sağlar. Hasta bakıcısı, hasta bireylerin günlük aktivitelerini yerine getirmelerine yardımcı olurken aynı zamanda moral ve destek sağlayarak onların psikolojik ihtiyaçlarını da karşılar. Deneyimli ve özverili personelimiz, hastaların özel ihtiyaçlarını dikkate alarak kişiselleştirilmiş bakım planları sunar ve hasta bakımında profesyonel bir yaklaşım sergiler.

Hasta bakıcı hizmeti sunarken Gardenya Danışmanlık olarak en çok önem verdiğimiz ve dikkat ettiğimiz şey bakıcılarımızın kaliteli şekilde hizmet vermesi ve aileleri de hastayı da memnun edebilmesidir. İşini ilgi ile yapan bakıcılar en iyi şekilde hizmet sağlar ve bu da bakıcılardan beklenen en önemli görevdir.

Hasta Bakıcısı Arıyorum

Hasta Bakıcısı Arıyorum diyorsanız, sevdiklerinizin veya kendinizin ihtiyaç duyduğu özenli ve nitelikli bakımı sağlayacak deneyimli ve güvenilir bakıcıları bulmanıza yardımcı olmaktayız. Firmamız, uzman ve eğitimli hasta bakıcılarıyla birlikte, hastaların evde konforlu bir şekilde tedavi görmelerini ve desteklenmelerini sağlar. Hasta bakıcılarımız, tıbbi ihtiyaçları karşılamakla kalmaz, aynı zamanda hastaların günlük aktivitelerini yönetmelerine, psikolojik destek sağlamalarına ve genel refahlarını artırmalarına yardımcı olur. Müşterilerimize kişiselleştirilmiş bakım hizmetleri sunarak, onların özel ihtiyaçlarını karşılamak ve güvenli bir şekilde iyileşmelerini sağlamak için çaba gösteriyoruz.

Gardenya Danışmanlık Hasta Bakıcı

Gardenya Danışmanlık, her konuda yardımcı olabilecek en özverili hasta bakıcılarına sahiptir ve hasta bakıcı görevi ile gelen bakıcıların aile ile anlaşması durumunda pek çok görevi de yerine getirmesi mümkündür. Bu işte önemli olan sevgi, saygı ve ilgidir. Tecrübeli ve ilgili olan bakıcılar ise Gardenya Danışmanlık kalitesi ile sizlere ulaştırılır.

Hasta Bakıcısının Görevleri Nelerdir?

Hasta bakıcıları pek çok farklı görev alabilir ancak önemli olan aile ile bakıcının bu konularda anlaşmasıdır. Hasta bakıcısının temel görevleri ise şu şekilde sıralanabilir:
• Hasta kişinin temizliği, bakımı
• Hasta kişinin beslenmesi
• Hasta kişinin sağlığının korunması
• Hasta kişinin gün içinde çeşitli aktivitelere katılımının sağlanması
• Hasta kişinin ilaçlarının alınmasının sağlanması
Bu görevlere ek olarak ev temizliği, yemek yapma, hastanın gezdirilmesi gibi pek çok konuda da bakıcılar destek sağlayabilir ancak bunların yapılması aile ile bakıcı arasındaki anlaşmaya bağlı olarak değişebilmektedir. Yatılı olarak kalan hasta bakıcıları genellikle çok daha fazla tercih edilir. Bu sayede hastanın durumuna dair anlık olarak her gelişme bakıcı tarafından da takip edilebilir.

Hasta bakımı sırasında en önemli olan şey, bakıcının hasta kişinin durumuna dair eksiksiz bilgiye sahip olmasıdır. Bu şekilde hastanın durumu da kolaylıkla takip edilebilir hale gelir. Hasta kişinin özel durumları, beslenme programı ve benzeri her şeyi bakıcının kontrolünde olmalıdır ve düzenli olarak bunların uygulanması şarttır.

Hasta bakıcısı ayrıca düzenli olarak aile ve doktorla iletişim halinde olmalıdır. Bu şekilde hastanın da durumu, sağlığı ve günlük hali ile ilgili detaylı bilgi almak oldukça kolay olacaktır. Bakıcının özverili ve ilgili olması bu gibi durumlarda her şeyden önemlidir. İlgi ve özveri ile işini yapan hasta bakıcıları hastaların hem mutlu hem de sağlıklı olmasına katkıda bulunur. Sinirli, sert ve kaba bakıcılar yalnızca hastanın moralini bozmakla kalmaz ayrıca hastanın sağlık durumunun da olumsuz etkilenmesine sebep olabilir. Bu sebeple de hasta bakıcılarının güler yüzlü ve ilgili olması öncelikli bir özelliktir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ataşehir Merkez Ofis

Atatürk Mahallesi Atatürk Bulvarı
Gardenya 7/1 K:2 D:18
Ataşehir/İstanbul

Cep: 0532 430 04 32
Tel  : 0216 455 76 05
[email protected]

Levent Etiler Şubesi

Nispetiye Caddesi Başlık Sokak
Hızır Apartmanı No:2 Kat:1 Daire:7
1.Levent / İstanbul
(Beşiktaş Belediyesi giriş kapısı karşısı)
Cep: 0532 430 04 32
Tel  : 0212 272 89 87
[email protected]