Yardımcı Kadın Hizmeti Gardenya Danışmanlık’ta

Gardenya Danışmanlık, yardımcı kadın hizmeti ile evlerinizde ihtiyaç duyduğunuz yardımı size en kaliteli şekilde sağlıyor. Bu hizmet pek çok farklı görevi içerebiliyor ve bu sebeple de yardımcı kadın isteyen kişiler ile görevlendirilen yardımcının anlaşması büyük önem taşıyor. Gardenya Danışmanlık ise her koşula uygun yardımcı hizmeti ile sizlere büyük bir yardım sağlıyor.

Yardımcı Kadının Görevleri Nelerdir?

Yardımcı kadın genel olarak evdeki işlerin görülmesini sağlayan, ev işlerinin yapılmasına katkı sağlayan yardımcınızdır. Evinize gelecek olan yardımcı kadın Türk ya da yabancı olabilir. Ayrıca yatılı ya da yatılı olmayan yardımcıları da Gardenya Danışmanlık kalitesi ile tercih etmeniz mümkündür. Peki yardımcı kadınların görevleri nelerdir, evde hangi işlerde görev alırlar?
• Ütü, çamaşır yıkama
• Evin temizliği
• Yemek yapılması
• Evin toplanması
• Ev alışverişinin yapılması

Yardımcı kadınlar genellikle belirtilen bu görevlerde yer alırlar ancak çoğu zaman yardımcı gelen kadınlara farklı görevler de verilebilir. Örneğin ev temizliği genel bir temizlik değil yalnızca toz alma ve benzeri bir iş de olabilir, ev alışverişi gibi uzun süren işler de verilebilir. Bu gibi görevlerin tamamı hizmeti isteyen kişi ile yardımcı arasındaki anlaşmaya bağlıdır.

Yatılı olarak tercih edilen yardımcılar genellikle yemek, temizlik gibi pek çok işten sorumludur ve bu kişilerin ilgi ile işlerini yerine getiriyor olması oldukça önemlidir. Genellikle çalışan çiftler ve yaşlılar yardımcı kadın çağırarak ev işlerinin azalması konusunda yardım istemektedirler ancak her eve en azından haftada bir kez temizlik için yardımcı kadın da gelebilmektedir. Bu anlaşma şekline bağlıdır.

Gardenya Danışmanlık özellikle de bakıcı ve yardımcı olarak bünyesinde çalışan elemanlarının en iyi hizmeti sağlaması ve ilgi ile işlerini yapması için uğraşmaktadır. Yardımcı kadınlar ilgi ve istekle işlerini yaparak gittikleri evlerdeki işlere destek olmaktadır.

Türk ve yabancı yardımcı kadınlar Gardenya Danışmanlık bünyesinde bulunmaktadır ve isteğe göre yatılı olarak da yardımcı kadınların tercih edilmesi mümkündür. Evdeki işlerin gerçekleştirilmesi konusunda yardımcı olan bu çalışanlar Gardenya Danışmanlık kalitesi ile sizlere en iyi hizmeti sağlamak için özveri ile çalışmaktadır.